Üyelere özel 1000₺ üzeri alışverişlerde sepette %10 indirim! Üyelere özel 1000₺ üzeri alışverişlerde sepette %10 indirim! Üyelere özel 1000₺ üzeri alışverişlerde sepette %10 indirim! Üyelere özel 1000₺ üzeri alışverişlerde sepette %10 indirim!

Hakkımızda

Öğrencilik yıllarımda boncuklara ve takılara olan ilgim öncelerde sadece hobim idi. Daha sonrasında ise arkadaşlarım ve aileme sunacağım küçük hediyeler olarak devam etti. Yapmış olduğum ürünlerin beğenilmesi  “bu benim asıl mesleğim olabilir mi” sorusunu kafamda oluşturdu. Etrafımdaki kişilerin beni teşvik etmesi ile  amatör olarak başladığım bu yolculuk 2006 yılında aileme ait olan Samsun’daki işyeri içinde küçük bir corner ile yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bu amatör yolculuk girişimci bir genç kadının yeni macerası  olarak 2007 tarihinde Eda’s markası altında Samsun’da açtığım ilk mağaza ile önce kendi şehrimdeki kişilerin ulaşabildiği; daha sonradan da gelişen teknoloji ve tüketim alışkanlıkları sayesinde online olarak da devam eden satışlar ile Türkiye genelinde diğer kişilerin de erişebileceği bir marka haline geldi. 

Halen hem Samsun İlkadım 56’lar adresinde bulunan Eda’s mağazası ile aktif olarak hizmet sunmaya devam etmekte olup, hem de www.edasconcept.com adresinden online olarak yapılan satışlarla Türkiye genelindeki müşterilere de ulaşabilmekteyim.  

Hem klasikleşen zamansız parçalar, hem de modanın kendi içindeki değişim ve yeniliklerine ayak uydurarak her bütçeye uygun ürün portföyü ile koleksiyonları sunmayı hedefliyorum.  

Her sezon koleksiyonları yenilerken çok farklı tarz ve zevklere sahip kişilerin olabileceği ihtimalini kendime hatırlatıyor buna göre seçim ve ürün çalışmaları yapmaya önem veriyorum.  

Önceleri bir hobi olan, sonrasında ise bir tutkuya dönüşen Eda’s markasına bugüne kadar göstermiş olduğunuz destek için teşekkür ediyor, daha iyi bir marka olabilmek için ‘’ Tarzınızın Tek Eksiği Eda’s ’’ mottosu ile çıktığım bu yolculukta görüş ve önerilerinizin çok değerli ve önemli olacağını da ayrıca belirtmek isterim.  

Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine paylaşımlarınızı beklerim.  

Sevgiler,  


Eda Gülhan Gündüz
Yükleniyor...